Seko mums Šodien saziedoti jau 2,180.00 €

Palīdzība Sindijai Ozolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sindijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Sindijai no Jēkabpils novada ir 11 gadi, un viņa ir bērns ar funkcionālajiem traucējumiem, kas liedz viņai patstāvīgi staigāt, sarunāties un arī roku kustības ir ierobežotas. Neskatoties uz visām meitenes ikdienas grūtībām, Sindija ir jautra un dzīvespriecīga meitene. Ģimenē aug vēl 4 bērni, kas nozīmē, ka ikdiena šajā ģimenē ir ļoti piesātināta un rūpēm par bērniem pārpildīta.

Sindija tiek vesta ar automašīnu pie fizioterapeita un pie ārstiem. Meitene jau ir izaugusi no parastajiem autosēdekļiem un nepieciešams jauns un speciāli pielāgots. Diemžēl šādi autosēdekļi ir ļoti dārgi un valsts sedz daļu no tā izmaksām. Sindijas speciālā autosēdekļa kopējās izmaksas ir 2760 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1500 eiro. Starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Autosēdeklim nepieciešami 1260 eiro. Ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav, un tā lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Sindijas ģimenei! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 25.04.2023

Projekts noslēgts 30.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Piepildi bērniņa sapni!

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 158 783.59 €