Seko mums Šodien saziedoti jau 5,364.00 €

Palīdzība Silvestram Freibergam

11. septembrī Silvestra dzīvība izdzisa cīņā ar smago slimību.  Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par sniegto palīdzību un dāvāto cerību. Visdziļākā līdzjūtība puiša tuviniekiem. 

Silvestram šovasar būs 19 gadi. Pirms gada Silvestrs iestājās tehnikumā, lai apgūtu celtnieka specialitāti. Viņš bieži bijis palīgos tētim celtniecības darbos. Silvestru izaudzināja tētis un vecvecāki, jo mamma ģimeni pameta, kad Silvestrs vēl bija pavisam maziņš. Viņi nesūdzas, Silvestrs ir pozitīvs un optimistisks jaunietis. Kopā ar tēti labprāt makšķerē, ilgi bija aizrāvies ar florbolu. Diemžēl pirms gada uzsāktās mācības Silvestram apmeklēt praktiski nav sanācis, arī makšķerēt ar tēti kopā vairs nevar doties. Liktenis Silvestram piespēlējis jaunu, smagu izaicinājumu, tieši tagad, kad sākas lielā dzīve.

Pirms 2 gadiem, palīdzot tētim celtniecības darbos, Silvestram gadījās satraumēt dzimumzīmīti, kas ilgstoši nesadzija. Nācās veikt operāciju, taču tā arī atkārtoti sastrutoja un nesadzija. Veicot izmeklējumus tika konstatēts ļaundabīgs ādas audzējs - melanoma.  Šobrīd Silvestrs ir pārcietis 7 operācijas un saņēmis staru terapijas kursu. Šobrīd Silvestrs jau jūtas labāk, tomēr analīzes uzrāda audzēja izplatību, kuru var ārstēt ar valsts daļēji kompensējamām zālēm Keytruda.

Šo zāļu cena vienam kursam ar valsts kompensāciju ir 5280.66 eiro.  Ne Silvestram, ne viņa tētim šādas naudas nav. Bet šobrīd tā ir Silvestra dzīvības cena. Ik pēc trīs nedēļas nepieciešama viena zāļu deva, kas var uzveikt ļaundabīgo audzēju.  Silvestrs ir optimisma pilns, bet situācija ir ļoti nopietna, ārstniecība jāuzsāk nekavējoties. Gadu ilgam kursam nepieciešami 95051.62 eiro un tas var būt iespējams tikai ar nesavtīgu līdzcilvēku palīdzību.  

Glābsim Silvestru!

Projekts ievietots portālā 24.05.2018

Projekts noslēgts 11.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Palīdzība Mārai Lapiņai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

266 968.19 €