Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Selīnai Skudrai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Selīnai nepieciešamā summa ir saziedota.

Selīnai no Mežotnes pagasta ir 13 gadi. Selīna dzima priekšlaicīgi, un kopš dzimšanas uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka. Selīnai ir arī vājdzirdība, un viņa lieto kohleāro implantu un šobrīd meitenei ir pasliktinājusies redze, kā rezultātā nepieciešams nēsāt brilles. 1,5 gadu vecumā Selīna guva termiskus apdegumus, kas skāruši gandrīz pusi no viņas ķermenīša un tas ir atstājis smagas un neatgriezeniskas sekas, kas katru dienu liek sevi manīt un ļoti traucē ikdienas dzīvē. Ikdienā Selīna pārvietojas ar rolatoru, nespēj pati nostāvēt bez līdzcilvēku atbalsta un katru dienu lieto ortozes.

Meitenes ikdiena ir mācības skolā un regulāra rehabilitācija visa gada garumā. Vairākas reizes gadā Selīnai tiek veiktas ādas pārstādīšanas operācijas, kuru laikā tiek ievietoti espanderi, lai stieptu ādu. Šis ir ilgstošs un mokošs process pēc kura ir ļoti nepieciešama īpaša rētu rehabilitācija. Selīnai regulāri nepieciešami īpaši rētaudu plāksteri un rētu krēmi, kas izmaksā lielus līdzekļus. Selīnas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo rētaudu rehabilitācijai un speciālajiem līdzekļiem gadā nepieciešami 1816 eiro.

Palīdzēsim Selīnai! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 26.03.2024

Projekts noslēgts 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Vijai Auzānei

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €