Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Selīnai Skudrai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Selīnai nepieciešamā summa ir saziedota.

Selīnai no Mežotnes pagasta ir 13 gadi. Selīna dzima priekšlaicīgi, un kopš dzimšanas uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka. Selīnai ir arī vājdzirdība, un viņa lieto kohleāro implantu un šobrīd meitenei ir pasliktinājusies redze, kā rezultātā nepieciešams nēsāt brilles. 1,5 gadu vecumā Selīna guva termiskus apdegumus, kas skāruši gandrīz pusi no viņas ķermenīša un tas ir atstājis smagas un neatgriezeniskas sekas, kas katru dienu liek sevi manīt un ļoti traucē ikdienas dzīvē. Ikdienā Selīna pārvietojas ar rolatoru, nespēj pati nostāvēt bez līdzcilvēku atbalsta un katru dienu lieto ortozes.

Meitenes ikdiena ir mācības skolā un regulāra rehabilitācija visa gada garumā. Vairākas reizes gadā Selīnai tiek veiktas ādas pārstādīšanas operācijas, kuru laikā tiek ievietoti espanderi, lai stieptu ādu. Šis ir ilgstošs un mokošs process pēc kura ir ļoti nepieciešama īpaša rētu rehabilitācija. Selīnai regulāri nepieciešami īpaši rētaudu plāksteri un rētu krēmi, kas izmaksā lielus līdzekļus. Selīnas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo rētaudu rehabilitācijai un speciālajiem līdzekļiem gadā nepieciešami 1816 eiro.

Palīdzēsim Selīnai! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 26.03.2024

Project completed 08.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €