Seko mums Šodien saziedoti jau 913.71 €

Palīdzība Selīnai Skudrai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Selīnai nepieciešamā summa saziedota.

Selīnai ir 9 gadi un meitenīte pasaulē ieradās krietni pirms noliktā laika- 30 grūtniecības nedēļā un svēra vien 1.360 kg. Mazulīte piedzima ar meningītu, tika lietotas ļoti stipras antibiotikas, kas vēlāk atstāja sekas uz Selīnas dzirdi. Selīnai ir 3-4 pakāpes vājdzirdība. Selīnas diagnoze ir cerebrālā trieka ar spastisku diplēģiju. Ar šo Selīnas un ģimenes pārdzīvojumi vēl nebija galā, jo mazulīte gada vecumā guva applaucējumus un vēl šobrīd izjūt negadījuma sekas, jo regulāri jāveic ādas pārstādīšanas operācijas. Ģimenei tie ir milzīgi pārdzīvojumi, ārstu un rehabilitacijas apmeklējumi, piedalīšanās meitas izglītošanā un citās ikdienas rūpēs- par meitenīti. Neskatoties uz Selīnas pārdzīvoto, meitenīte ir ļoti pozitīva, komunikabla, draudzīga, apmeklē skolu. Selīnai ļoti patīk pavadīt brīvo laiku ar saviem draugiem - vienaudžiem.

Selīnai ļoti nepieciešamas regulāras fizioterapijas un audiologopēda nodarbības, lai meitenīte nostātos uz savām kājām, kļūtu neatkarīgāka.

Selīnas rehabilitācijai gadā nepieciešami EUR 4400 eiro, kas ietver divus intensīvos kursus Rehabilitācijas centrā “Poga”. Kopā mēs varam palīdzēt Selīnai! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 21.07.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība Danilam Bespalovam

Gājputni

Namiņš bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 067 044.42 €