Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, zieodjumu piesaiste ir noslēgta. Diemžēl zāles vairs nepalīdz. Ģimene lūdz, lai neizlietotā nauda tiek novirzīta kādam citam, kuram tas nepieciešams. 

Sanitai no Ropažiem ir 51 gads. Sešpadsmit gadus viņa strādāja Zaķumuižas pamatskolā par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Vairākām klasēm viņa bija klases audzinātāja. Vēlāk Sanita kļuva par Ropažu kultūras centra vadītāju. Ropažnieki ļoti ciena un atzinīgi novērtē Sanitas ieguldījumu vietējā  kultūras dzīvē, slavē viņas sirsnību, uzņēmību un spēju pulcēt ap sevi cilvēkus. Diemžēl Sanitas radošo darbu šobrīd apturējusi smaga slimība.

“Visa mana dzīve sagriezās kājām gaisā 2019. gada jūnijā, kad pēc spēcīgām galvas sāpēm, tika diagnosticēts ļaundabīgs audzējs galvā. Operācijas, terapijas, slimnīcas, sāpes un izmisums, tomēr arī smaidi, humors un dzīvesprieks caur asarām. Cerība un neatlaidība”, tā savu cīņu ar slimību raksturo Sanita. Pēc otrās operācija Sanitu diemžēl skāra kustību traucējumi, kas apgrūtina viņas ikdienu un emocionāli nomāc.

Taču bez šīm raizēm, Sanitai nācis jauns izaicinājums – ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 1711,51 eiro ārstu konsīlija nozīmētajam medikamentam Bevacizumab. 6 mēnešu kursam kopā nepieciešami 18 826,61 eiro. Šīs zāles nav valsts apmaksātas, Nacionālais veselības dienests atteicis arī individuālo kompensāciju. Sanitas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Sanitai!

Projekts ievietots portālā 27.12.2021

Projekts noslēgts 09.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Bērniem ar autismu

Palīdzība Arinai Bulanei

Palīdzība Inai Baurdai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €