Follow us Today has already donated 4,071.00 €

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, zieodjumu piesaiste ir noslēgta. Diemžēl zāles vairs nepalīdz. Ģimene lūdz, lai neizlietotā nauda tiek novirzīta kādam citam, kuram tas nepieciešams. 

Sanitai no Ropažiem ir 51 gads. Sešpadsmit gadus viņa strādāja Zaķumuižas pamatskolā par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Vairākām klasēm viņa bija klases audzinātāja. Vēlāk Sanita kļuva par Ropažu kultūras centra vadītāju. Ropažnieki ļoti ciena un atzinīgi novērtē Sanitas ieguldījumu vietējā  kultūras dzīvē, slavē viņas sirsnību, uzņēmību un spēju pulcēt ap sevi cilvēkus. Diemžēl Sanitas radošo darbu šobrīd apturējusi smaga slimība.

“Visa mana dzīve sagriezās kājām gaisā 2019. gada jūnijā, kad pēc spēcīgām galvas sāpēm, tika diagnosticēts ļaundabīgs audzējs galvā. Operācijas, terapijas, slimnīcas, sāpes un izmisums, tomēr arī smaidi, humors un dzīvesprieks caur asarām. Cerība un neatlaidība”, tā savu cīņu ar slimību raksturo Sanita. Pēc otrās operācija Sanitu diemžēl skāra kustību traucējumi, kas apgrūtina viņas ikdienu un emocionāli nomāc.

Taču bez šīm raizēm, Sanitai nācis jauns izaicinājums – ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 1711,51 eiro ārstu konsīlija nozīmētajam medikamentam Bevacizumab. 6 mēnešu kursam kopā nepieciešami 18 826,61 eiro. Šīs zāles nav valsts apmaksātas, Nacionālais veselības dienests atteicis arī individuālo kompensāciju. Sanitas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Sanitai!

The Project is placed online on: 27.12.2021

Project completed 09.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

Help in Emergency Situations

Help Children Walk!

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 330 889.78 €