Follow us Today has already donated 3,395.34 €

Palīdzība Sandrai Krevītei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Atskaite tiks publicēta pēc zobārsta vizītes un rēķina saņemšanas. 

Sandrai no Rūjienas ir 46 gadi, viņai ir 2.grupas invaliditāte saistībā ar garīga rakstura traucējumiem. Sandras liktenis ir bijis skaudrs, viņa augusi bērnu namā, vēlāk nonākusi pansionātā, taču pēdējos gados viņa uzsākusi patstāvīgu dzīvi. Neskatoties uz dzīves grūtībām un piedzīvoto vardarbību, viņa ir ļoti sirsnīga un smaidīga. Taču šobrīd Sandras smaidu aizēno stipras zobu sāpes. Sandrai nepieciešams salabot vairākus zobus, kā arī izraut zobus, kas ieauguši kaulā. Sandras diagnozes dēļ, zobu labošana un raušana rekomendēta sedācijā, kas nodoršina, ka tiek bloķētas noteiktas smadzeņu daļas, kas ir atbildīgas par paaugstinātu trauksmi un bailēm, tās laikā pacients neko nejūt, bet ir pie apziņas. Viena sedācijas seansa izmaksas ir 120 eiro, taču tādi ir nepieciešami vairāki, tādējādi zobu labošana un raušana kopumā var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Sandrai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Sandrai! 

 

 

The Project is placed online on: 19.12.2023

Project completed 21.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Diānai Priedei

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 516.08 €