Seko mums Šodien saziedoti jau 1,449.26 €

Palīdzība Sandrai Graudiņai

Saņemta sēru vēsts. Slimība Sandru ir uzveikusi. Vidziļākā līdzjūtība ģimenei.  Atlikušie ziedojumi līdz 1000 eiro apmērā tik izlietoti apbedīšanas izdevumiem, pārējie - pēc ģimenes ieskatiem pārvirzīti citiem dzīvēs grūtībās nonākušiem līdzcilvēkiem. 

Sandrai no Ogres ir 48 gadi. Viņa ir skolotāja, bet pēdejos gadus strādāja metodikas jomā. Diemžēl jau gadu Sandra cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Viss sākās ar augstu temperatūru naktīs, nespēku. Sandra nonāca slimnīcā, kur atklāja retu audzēju - histiocītisku sarkomu. Audzēja iespaidā iekaist dažādi vēdera dobuma orgāni, kas rada sāpes, ir nespēks un grūtības pārvietoties. Liels atbalsts Sandrai ir vecāki un meita, kura šobrīd mācās augstskolas pēdējā kursā.
Sandras audzēja veids ir ļoti rets un neizpētīts, pasaules literatūrā aprakstīti vien daži simti gadījumu, līdz ar to nav daudz pētījumu un ārstēšanas iespēju. Ar speciālu analīžu palīdzību tika noskaidrots, ka Sandras gadījumā varētu palīdzēt medikaments Cobimetinib. Šīs zāles nav valsts apmaksātas. Ik mēnesi Sandrai zāļu iegadei vajadzīgi 3491,52 eiro, gadu ilgam kursam 38 406,72 eiro. Šīs zāles ir Sandras vienīgā cerība, viņa ar ģimeni lūdz līdzcilvēku atbalstu, jo paši saviem spēkiem nepieciešamās zāles nespēs iegādāties. Palīdzēsim Sandrai!

Projekts ievietots portālā 21.04.2023

Projekts noslēgts 12.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 684.60 €