Seko mums Šodien saziedoti jau 3,991.00 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Sabīnei nepieciešamā summa ir saziedota.

Sabīnei no Rēzeknes ir 7 gadi un šogad rudenī meitenītei ir liels notikums – skolas gaitu uzsākšana. Sabīnīte savā dzīvē ir ļoti daudz pieredzējusi un pārcietusi. Sabīnes dzimšanas stāsts ir smags un sāpīgs, mazulīte dzima smagās un traumatiskās dzemdībās, piedzīvoja skābekļa badu. Dzemdību rezultātā ir nopietnas diagnozes- centrālais nervu sistēmas bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi. Meitenīte ir pārcietusi divas smagas operācijas un ilgstoši spējusi izturēt dzīvi ar noģipsētām kājiņām.

Neskatoties uz visām grūtībām, Sabīnīte apmeklē bērnudārzu, piedalās nodarbībās, aktīvi apgūst burtus un ciparus, patīk klausīties, kad priekšā lasa grāmatas. Sabīne čakli strādā, lai uzsāktu skolas gaitas. Ikdienā meitenīte ir ļoti emocionāla – gan smejas, gan raud, ļoti pieķērusies saviem vecākiem un vecmammai. Sabīne visu saprot, visu grib darīt, bet diemžēl ir ļoti ierobežota savās kustībās un pārvietošanās spējās.

Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties. Lai nostiprinātu muguras un gūžas muskulatūru, mazinātu muskuļu tonusu un sasprindzinājumu, ārsts rekomendē reitterapijas nodarbības. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne varētu saņemt 96 reitterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 3360 eiro.

Palīdzēsim kopā Sabīnītei!

Projekts ievietots portālā 10.06.2022

Projekts noslēgts 23.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība sirmgalvjiem

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 809.78 €