Follow us Today has already donated 17,126.95 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Sabīnei nepieciešamā summa ir saziedota.

Sabīnei no Rēzeknes ir 7 gadi un šogad rudenī meitenītei ir liels notikums – skolas gaitu uzsākšana. Sabīnīte savā dzīvē ir ļoti daudz pieredzējusi un pārcietusi. Sabīnes dzimšanas stāsts ir smags un sāpīgs, mazulīte dzima smagās un traumatiskās dzemdībās, piedzīvoja skābekļa badu. Dzemdību rezultātā ir nopietnas diagnozes- centrālais nervu sistēmas bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi. Meitenīte ir pārcietusi divas smagas operācijas un ilgstoši spējusi izturēt dzīvi ar noģipsētām kājiņām.

Neskatoties uz visām grūtībām, Sabīnīte apmeklē bērnudārzu, piedalās nodarbībās, aktīvi apgūst burtus un ciparus, patīk klausīties, kad priekšā lasa grāmatas. Sabīne čakli strādā, lai uzsāktu skolas gaitas. Ikdienā meitenīte ir ļoti emocionāla – gan smejas, gan raud, ļoti pieķērusies saviem vecākiem un vecmammai. Sabīne visu saprot, visu grib darīt, bet diemžēl ir ļoti ierobežota savās kustībās un pārvietošanās spējās.

Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties. Lai nostiprinātu muguras un gūžas muskulatūru, mazinātu muskuļu tonusu un sasprindzinājumu, ārsts rekomendē reitterapijas nodarbības. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne varētu saņemt 96 reitterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 3360 eiro.

Palīdzēsim kopā Sabīnītei!

The Project is placed online on: 10.06.2022

Project completed 23.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Cilvēkos ir spēks!

Let’s help little hearts

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 750.65 €