Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Sabīnītei ir 6 gadi. Ģimenē viņi ir trīs - Sabīne, mamma un tētis. Reizēm ģimenei pievienojas vecmāmiņas, kuras ir glābējas negaidītās situācijās, lai pieskatītu Sabīnīti. Sabīnītes mamma ir skolotāja un tētis strādā telekomunikāciju jomā.

Meitenītei kopš dzimšanas ir invaliditāte ar diagnozi - cerebrālā trieka ar spastisku distoniju, īpaši ķermeņa labajā pusē. Sabīnīte joprojām nestaigā, taču daudzās rehabilitācijas nodarbībās ir panākts liels progress- meitenīte iemācījusies rāpot un lēnām kaut arī nestabili mazā censone virzās uz priekšu. Tāpat arī mazulīte izmanto vertkalizatoru un četrriteņu rolatoru, lai lēnām sāktu pierast pie dzīves vertikālā stāvoklī. Liels prieks un sajūsma pavada Sabīni, kad meitenīte tiek uzsēdināta uz trīsriteņa un vēlas traukties uz priekšu, tāpat kā nodarbības reitterapijā un atrašanās zirdziņa mugurā. Sabīnīte cenšas pati ēst un kļūt ar katru dienu patstāvīgāka, tomēr līdzcilvēku atbalsts nepieciešams ik uz soļa.

Katru dienu Sabīne apmeklē bērnudārzu un, kopā ar citiem saviem vienaudžiem, apgūst jaunas gudrības, socializējas. Liels šķērslis Sabīnītes socializācijā ir valodas attīstības aizture, nespēja tikt līdzi citiem bērniem. Sabīne ar lielu entuziasmu vēlas dziedāt un ļoti, ļoti grib dejot kopā ar citiem bērniem. Meitene regulāri apmeklē intensīvo rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Poga” un katrs rehabilitācijas kurss ir kā liels grūdiens un izrāviens meitenītes attīstībā. Rehabilitācija ir jāturpina un vecāki lūdz mūsu atbalstu ziedojumu piesaistei. Sabīnei 3 rehabilitācijas kursiem nepieciešami  5550 eiro, no kuriem 5416.05 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 133.95 eiro.

Sabīnītei vēl daudz jāsasniedz! Viņa to spēs un mēs viņai palīdzēsim! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 29.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Cilvēkos ir spēks!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 429.13 €