Follow us Today has already donated 15,764.58 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Sabīnītei ir 6 gadi. Ģimenē viņi ir trīs - Sabīne, mamma un tētis. Reizēm ģimenei pievienojas vecmāmiņas, kuras ir glābējas negaidītās situācijās, lai pieskatītu Sabīnīti. Sabīnītes mamma ir skolotāja un tētis strādā telekomunikāciju jomā.

Meitenītei kopš dzimšanas ir invaliditāte ar diagnozi - cerebrālā trieka ar spastisku distoniju, īpaši ķermeņa labajā pusē. Sabīnīte joprojām nestaigā, taču daudzās rehabilitācijas nodarbībās ir panākts liels progress- meitenīte iemācījusies rāpot un lēnām kaut arī nestabili mazā censone virzās uz priekšu. Tāpat arī mazulīte izmanto vertkalizatoru un četrriteņu rolatoru, lai lēnām sāktu pierast pie dzīves vertikālā stāvoklī. Liels prieks un sajūsma pavada Sabīni, kad meitenīte tiek uzsēdināta uz trīsriteņa un vēlas traukties uz priekšu, tāpat kā nodarbības reitterapijā un atrašanās zirdziņa mugurā. Sabīnīte cenšas pati ēst un kļūt ar katru dienu patstāvīgāka, tomēr līdzcilvēku atbalsts nepieciešams ik uz soļa.

Katru dienu Sabīne apmeklē bērnudārzu un, kopā ar citiem saviem vienaudžiem, apgūst jaunas gudrības, socializējas. Liels šķērslis Sabīnītes socializācijā ir valodas attīstības aizture, nespēja tikt līdzi citiem bērniem. Sabīne ar lielu entuziasmu vēlas dziedāt un ļoti, ļoti grib dejot kopā ar citiem bērniem. Meitene regulāri apmeklē intensīvo rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Poga” un katrs rehabilitācijas kurss ir kā liels grūdiens un izrāviens meitenītes attīstībā. Rehabilitācija ir jāturpina un vecāki lūdz mūsu atbalstu ziedojumu piesaistei. Sabīnei 3 rehabilitācijas kursiem nepieciešami  5550 eiro, no kuriem 5416.05 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 133.95 eiro.

Sabīnītei vēl daudz jāsasniedz! Viņa to spēs un mēs viņai palīdzēsim! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 29.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Palīdzība Borisam Akritovam

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Palīdzība Lienei Romanovskai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 495.98 €