Seko mums Šodien saziedoti jau 1,382.31 €

Palīdzība Sabīnei Strodei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Sabīnei nepieciešamo rehabilitāciju arī 2020.gadā.

Sabīnei ir 4 gadiņi, viņa ģimenē ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Kad Sabīne piedzima, tai vajadzēja būt skaistākajai dienai, pilnai tikai ar prieka un laimes mirkļiem. Diemžēl viss izvērtās pavisam citādi. Meitenītes nākšana pasaulē bija ilga un sarežģīta, tā rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums. Meitenīte tika reanimēta un tas atstāja nopietnas sekas uz bērna tālāko attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze – hipoksiski išēmisks CNS bojājums, bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, valodas traucējumi.

Sabīne ir emocionāla, gan smejas, gan raud, ļoti pieķērusies vecākiem un vecmammai. Meitenīte apmeklē bērnu dārzu specializētajā programmā, kas ir liels izaicinājums gan vecākiem, gan bērnu dārza audzinātājiem, tā kā meitene ir visu laiku jāpieskata, jābūt klāt, jāpalīdz. Sabīne vairāk darbojas ar kreiso roku - izņem, saliek mantiņas, spēlē telefonā. Klausās, kad lasa grāmatas. Patīk mūzika, mēģina līdzi dziedāt viņai savdabīgā veidā, atdarināt. Sabīne visu saprot, visu grib, bet ne visu var un spēj.

Apmeklējot rehabilitācijas centrus - Gaiļezers, NRC “Vaivari” un RC “Rāzna”, izejot rehabilitācijas kursus centrā,,Pogā”, veicot ikdienas fizioterapiju, masāžu, meitenei  ir pamazām nostiprinājusies muguras muskulatūra. Taču vēl ir ļoti daudz darba. Šobrīd lielākās pūles tiek veltītas tam, lai Sabīne pati spētu pārvietoties un kādreiz pati par sevi parūpēties.

Sabīne ar ziedotāju atbalstu apmeklēja reitterapijas nodarbības. Pēc pirmā reitterapijas kursa iziešanas meitenīte spēj noturēt sēdus pozu, ir sākusi nedaudz pārvietoties rāpus, kas ir liels solis attīstībā. Terapijai ir rezultāti, par ko vecākiem ir liels prieks. Tā kā terapija dod rezultātu, tā jāturpina.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Sabīne varētu saņemt 96 reitterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 1728 eiro.

Vecāki nepadodas un cer, ka Sabīne kļūs par pilntiesīgu un spējīgu cilvēku par spīti likteņa pārbaudījumiem.

Palīdzēsim Sabīnei!

Projekts ievietots portālā 18.04.2019

Projekts noslēgts 26.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Dakteris POGA

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

952 523.91 €