Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzība Rūtai Rudzei

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, Rūtai nepieciešamā summa ir saziedota.

Rūtai ir 11 gadi. Diagnoze bērnu cerebrālā trieka radusies priekšlaicīgu dzemdību rezultātā. Vairāku gadu garumā, ieguldot smagu darbu un pacietību Rūta, ir iemācījusies staigāt ar pieturēšanos. Meitene mācās Rīgas Katoļu ģimnāzijas 4.klasē, viņai ir dotības uz valodām un ļoti patīk spēlēt ratiņtenisu.

Ģimene iegulda savus līdzekļus ikdienas nodarbībām (angļu, spāņu valoda, teniss, ģitāras pulciņš, reitterapija utt.). Ģimene dara visu iespējamo savas meitas labā, lai viņa izaugtu par aktīvu sabiedrības locekli. Rūtai pagājušā gada oktobrī tika veikta neiroķirurģiska operācija, lai likvidētu spastiku. Lai nostiprinātu muguras un kāju muskuļus ir vajadzīgas regulāras peldēšanas nodarbības.

Rūtas ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai meitene varētu saņemt 50 peldēšanas nodarbības,  gadā tam nepieciešami 1250 eiro.

Palīdzēsim Rūtai!

Projekts ievietots portālā 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija 2020

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Dakteris POGA

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 218.70 €