Follow us Today has already donated 1,230.00 €

Palīdzība Rūtai Rudzei

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, Rūtai nepieciešamā summa ir saziedota.

Rūtai ir 11 gadi. Diagnoze bērnu cerebrālā trieka radusies priekšlaicīgu dzemdību rezultātā. Vairāku gadu garumā, ieguldot smagu darbu un pacietību Rūta, ir iemācījusies staigāt ar pieturēšanos. Meitene mācās Rīgas Katoļu ģimnāzijas 4.klasē, viņai ir dotības uz valodām un ļoti patīk spēlēt ratiņtenisu.

Ģimene iegulda savus līdzekļus ikdienas nodarbībām (angļu, spāņu valoda, teniss, ģitāras pulciņš, reitterapija utt.). Ģimene dara visu iespējamo savas meitas labā, lai viņa izaugtu par aktīvu sabiedrības locekli. Rūtai pagājušā gada oktobrī tika veikta neiroķirurģiska operācija, lai likvidētu spastiku. Lai nostiprinātu muguras un kāju muskuļus ir vajadzīgas regulāras peldēšanas nodarbības.

Rūtas ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai meitene varētu saņemt 50 peldēšanas nodarbības,  gadā tam nepieciešami 1250 eiro.

Palīdzēsim Rūtai!

The Project is placed online on: 13.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Pilsētas kaķu dzīve

Families with children who have impairments

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Viktorijai Keišai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

146 464.07 €