Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Rostislavam Fjodorovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rostislavam nepieciešamā summa ir saziedota.

Rostislavs ir dzīvespriecīgs un aktīvs deviņus gadus vecs zēns. Zēns līdz 1,5 gadu vecumam attīstījās atbilstoši vecumam. Bērns vienmēr bija smaidīgs un pozitīvs, deviņu mēnešu vecumā zēns sāka teikt pirmos vārdus. Sasniedzot 2 gadu vecumu, vecāki dēla attīstībā novēroja izmaiņas. Zēna valoda vairs neattīstījās, nebija interese par vienaudžiem, nereaģēja uz savu vārdu un citu cilvēku runu, nespēlējās ar rotaļlietām. Četru gadu vecumā Rostislavam tika uzstādīta diagnoze atipisks autisms un runas attīstības aizture. Ģimene šo gadu laikā ir ļoti daudz izdarījusi un ieguldījusi zēna attīstības veicināšanā. Rostislavs apmeklēja logopēdu, psihologu, ABA terapijas nodarbības, osteopātu un vairākas reizes saņēma rehabilitāciju Ukrainas klīnikā. Tas viss deva ļoti labus rezultātus. Rostislavs sāka ātri attīstīties.

Rostislavs ikdienā apmeklē skolu. Zēns runā, lasa pa zilbēm, skaita un atņem 10 ciparu robežās. Rostislavam ļoti patīk zīmēt, strādāt ar plastilīnu, zēns izrāda interesi par kulināriju, patīk gatavot ēdienus. Zēns ir liels palīgs tētim un mammai mājas darbos.

Zēnam ir problēmas komunikācijā ar pārējiem bērniem, ir valodas attīstības aizture un uzvedības problēmas. Rostislavam ir ārkārtīgi svarīgi turpināt iesāktās terapijas, lai zēna attīstība turpinātos. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Rostislavs 2019.gadā varētu saņemt:

  • ABA terapijas nodarbības 192 x 22 EUR – 4224 eiro;
  • Individuālās nodarbības ar psihologu 99 x 18 EUR – 1782 eiro.

Lai nodrošinātu Rostislavam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 6006 eiro,  no kuriem 4839 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1167 eiro.

 Palīdzēsim Rostislavam!

Projekts ievietots portālā 02.01.2020

Projekts noslēgts 24.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Guntai Odriņai

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €