Follow us Today has already donated 995.00 €

Palīdzība Rostislavam Fjodorovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rostislavam nepieciešamā summa ir saziedota.

Rostislavs ir dzīvespriecīgs un aktīvs deviņus gadus vecs zēns. Zēns līdz 1,5 gadu vecumam attīstījās atbilstoši vecumam. Bērns vienmēr bija smaidīgs un pozitīvs, deviņu mēnešu vecumā zēns sāka teikt pirmos vārdus. Sasniedzot 2 gadu vecumu, vecāki dēla attīstībā novēroja izmaiņas. Zēna valoda vairs neattīstījās, nebija interese par vienaudžiem, nereaģēja uz savu vārdu un citu cilvēku runu, nespēlējās ar rotaļlietām. Četru gadu vecumā Rostislavam tika uzstādīta diagnoze atipisks autisms un runas attīstības aizture. Ģimene šo gadu laikā ir ļoti daudz izdarījusi un ieguldījusi zēna attīstības veicināšanā. Rostislavs apmeklēja logopēdu, psihologu, ABA terapijas nodarbības, osteopātu un vairākas reizes saņēma rehabilitāciju Ukrainas klīnikā. Tas viss deva ļoti labus rezultātus. Rostislavs sāka ātri attīstīties.

Rostislavs ikdienā apmeklē skolu. Zēns runā, lasa pa zilbēm, skaita un atņem 10 ciparu robežās. Rostislavam ļoti patīk zīmēt, strādāt ar plastilīnu, zēns izrāda interesi par kulināriju, patīk gatavot ēdienus. Zēns ir liels palīgs tētim un mammai mājas darbos.

Zēnam ir problēmas komunikācijā ar pārējiem bērniem, ir valodas attīstības aizture un uzvedības problēmas. Rostislavam ir ārkārtīgi svarīgi turpināt iesāktās terapijas, lai zēna attīstība turpinātos. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Rostislavs 2019.gadā varētu saņemt:

  • ABA terapijas nodarbības 192 x 22 EUR – 4224 eiro;
  • Individuālās nodarbības ar psihologu 99 x 18 EUR – 1782 eiro.

Lai nodrošinātu Rostislavam rehabilitācijas pakalpojumus gadā kopā nepieciešami 6006 eiro,  no kuriem 4839 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1167 eiro.

 Palīdzēsim Rostislavam!

The Project is placed online on: 02.01.2020

Projekts noslēgts 24.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Palīdzība Guntai Odriņai

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

826 659.48 €