Seko mums Šodien saziedoti jau 370.00 €

Palīdzība Ronijai Ābolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ronijai nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu stāsts ir par brīnišķīgu meitenīti Roniju no Saulkrastiem. Ronijai ir 6 gadi un smaga diagnoze - epilepsija un pirmā tipa lizencefālija. Ronija piedzima pilnīgi vesela, ļoti gaidīta, lolota un izsapņota. Tomēr dzīve Ronijai un viņas vecākiem sagriezās kājām gaisā, kad mazulītei trīs mēnešu vecumā sākās krampju lēkmes, un viss mainījās dažu dienu laikā. Sabruka cerības, nākotnes plāni un sapņi. Ārstu prognozes bija sliktas, kas nozīmēja, ka Ronijas dzīve būs citāda.

Šobrīd, sešu gadu vecumā Ronija neprot staigāt, sēdēt, runāt un izmantot rokass. Ronija ir pilnībā aprūpējama, un viņai nepieciešama pastāvīga asistēšana un palīdzība. Meitenītei katru dienu ir blakus mamma, kas palīdz, atbalsta un dod drošības sajūtu. Ronijai apkārt valda rosība, jo viņai ir jaunāka māsiņa un brālītis. Ģimenē vienīgais pelnītājs un apgādnieks ir tētis, bet vajadzību ir tik daudz. Ronijas lielākais prieks šobrīd ir jāšanas nodarbības un ģimene katru reizi redz, cik priecīga un gandarīta ir viņu meitiņa pēc nodarbībām. Burtiski pēc katras nodarbības Ronija sāk pozitīvi burbuļot savā valodiņā. Speciālisti rekomendē meitenītei delfīnterapiju, jo šī terapija vienmēr uzrāda būtiskus uzlabojumus bērna attīstībā un pašsajūtā. Viens delfīnterapijas kurss, kas sastāv no 10 reizēm izmaksā 1650 eiro Ronijas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Ronijai!

 

Projekts ievietots portālā 23.05.2022

Projekts noslēgts 08.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Palīdzība Ilzei Merijai-Meri

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 153 017.48 €