Follow us Today has already donated 14,643.50 €

Palīdzība Ronijai Ābolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ronijai nepieciešamā summa saziedota.

Mūsu stāsts ir par brīnišķīgu meitenīti Roniju no Saulkrastiem. Ronijai ir 6 gadi un smaga diagnoze - epilepsija un pirmā tipa lizencefālija. Ronija piedzima pilnīgi vesela, ļoti gaidīta, lolota un izsapņota. Tomēr dzīve Ronijai un viņas vecākiem sagriezās kājām gaisā, kad mazulītei trīs mēnešu vecumā sākās krampju lēkmes, un viss mainījās dažu dienu laikā. Sabruka cerības, nākotnes plāni un sapņi. Ārstu prognozes bija sliktas, kas nozīmēja, ka Ronijas dzīve būs citāda.

Šobrīd, sešu gadu vecumā Ronija neprot staigāt, sēdēt, runāt un izmantot rokass. Ronija ir pilnībā aprūpējama, un viņai nepieciešama pastāvīga asistēšana un palīdzība. Meitenītei katru dienu ir blakus mamma, kas palīdz, atbalsta un dod drošības sajūtu. Ronijai apkārt valda rosība, jo viņai ir jaunāka māsiņa un brālītis. Ģimenē vienīgais pelnītājs un apgādnieks ir tētis, bet vajadzību ir tik daudz. Ronijas lielākais prieks šobrīd ir jāšanas nodarbības un ģimene katru reizi redz, cik priecīga un gandarīta ir viņu meitiņa pēc nodarbībām. Burtiski pēc katras nodarbības Ronija sāk pozitīvi burbuļot savā valodiņā. Speciālisti rekomendē meitenītei delfīnterapiju, jo šī terapija vienmēr uzrāda būtiskus uzlabojumus bērna attīstībā un pašsajūtā. Viens delfīnterapijas kurss, kas sastāv no 10 reizēm izmaksā 1650 eiro Ronijas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Ronijai!

 

The Project is placed online on: 23.05.2022

Project completed 08.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 747 267.20 €