Seko mums Šodien saziedoti jau 1,025.00 €

Palīdzība Romanam Suhanovam

Romanam no Rīgas ir 35 gadi, viņš ir dzīvespriecīgs, komunikabls aktīvs jauns cilvēks, nesen izveidojis savu ģimeni.

Pirms nepilniem diviem gadiem Romanam parādījās sāpes kreisajā pleca locītavā, kuras progresēja. Magnētiskās rezonanses izmeklējumā tika atklāts veidojums, kas izrādījās ļaundabīgs. Romanam tika veikta plaša sarežģīta operācija, viņš pārcietis staru terapiju un ķīmijterapiju. Neskatoties uz ārstēšanu slimība progresē. Šobrīd ārste ir nozīmējusi medikamentu Olaparib, kas maksā 8147,10 eiro mēnesī, 6 mēnešu kursam nepieciešami 48 882,60  eiro. Valsts šo medikamentu apmaksā citām diagnozēm, bet ne Romana. Romans iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā individuālai zāļu kompensācijai. Atbilde vēl ir jāgaida, bet zāles nepieciešamas jau tagad.

Romana mamma Gaļina, kura ir medmāsa ar 38 gadu stāžu, stāsta, ka Romans nekad nevienam nav atteicis palīdzību un visu ko dara, dara no sirds un ar lielu godaprātu. Ģimene jau ļoti daudz līdzekļu izlietojuši dēla līdzšinējā ārstēšanā. Mamma pati visu mūžu strādājusi, lai palīdzētu saviem pacientiem, bet nu ir pienākusi reize, kas viņa ļoti lūdz palīdzību savam dēlam.  

Palīdzēsim Romanam!

Projekts ievietots portālā 18.08.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

402 613.83 €