Follow us Today has already donated 4,636.03 €

Palīdzība Romanam Suhanovam

Romanam no Rīgas ir 35 gadi, viņš ir dzīvespriecīgs, komunikabls aktīvs jauns cilvēks, nesen izveidojis savu ģimeni.

Pirms nepilniem diviem gadiem Romanam parādījās sāpes kreisajā pleca locītavā, kuras progresēja. Magnētiskās rezonanses izmeklējumā tika atklāts veidojums, kas izrādījās ļaundabīgs. Romanam tika veikta plaša sarežģīta operācija, viņš pārcietis staru terapiju un ķīmijterapiju. Neskatoties uz ārstēšanu slimība progresē. Šobrīd ārste ir nozīmējusi medikamentu Olaparib, kas maksā 8147,10 eiro mēnesī, 6 mēnešu kursam nepieciešami 48 882,60  eiro. Valsts šo medikamentu apmaksā citām diagnozēm, bet ne Romana. Romans iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā individuālai zāļu kompensācijai. Atbilde vēl ir jāgaida, bet zāles nepieciešamas jau tagad.

Romana mamma Gaļina, kura ir medmāsa ar 38 gadu stāžu, stāsta, ka Romans nekad nevienam nav atteicis palīdzību un visu ko dara, dara no sirds un ar lielu godaprātu. Ģimene jau ļoti daudz līdzekļu izlietojuši dēla līdzšinējā ārstēšanā. Mamma pati visu mūžu strādājusi, lai palīdzētu saviem pacientiem, bet nu ir pienākusi reize, kas viņa ļoti lūdz palīdzību savam dēlam.  

Palīdzēsim Romanam!

The Project is placed online on: 18.08.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for Ukrainian refugees

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Gaismas ceļš Donbasam

For Children With Autism

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 065 463.81 €