Seko mums Šodien saziedoti jau 4,191.00 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Romānam no Rīgas ir 5 gadi un ļoti sarežģīta diagnoze - bērnības autisms. Pirmos divus gadus Romāns attīstījās kā citi bērniņi. Uzsākot bērnudārza gaitas, mamma pamanīja, ka Romāns piedzīvo grupiņā lielu stresu un attīstība apstājās. Uz bērnudārzu puisēnu mamma vairs neveda. Puisēns vairs nerunāja un neļāva mammai nekur doties. Mamma sāka pamanīt, ka dēliņš ne vienmēr atsaucās uz savu vārdiņu, acu kontaktu nevarēja noturēt un dažkārt nesaprata elementāras lietas. Uzsākās ilgs un mokošs speciālistu apmeklējumu laiks, līdz tika uzstādīta diagnoze. Ģimenei šī bija ļoti liels pārdzīvojums un nespēja samierināties ar dēla diagnozi. Speciālisti ieteica rīkoties nekavējoties un uzsākt apmeklēt ABA terapijas nodarbības un audiologopēda terapiju. Romāns ar līdzcilvēku atbalstu cītīgi apmeklē nodarbības jau divu gadu garumā, un ģimene priecājas par katru sasniegumu un progresu zēna attīstībā. Nodarbības ir jāturpina un nākamajam gadam ļoti nepieciešami EUR 6500, no kuriem 1171 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5329 eiro. un ģimene lūdz atkārtotu sabiedrības palīdzību.

Kopā mēs visi varam palīdzēt Romānam sasniegt jaunus mērķus! Palīdzēsim Romānam!

Projekts ievietots portālā 06.04.2022

Projekts noslēgts 14.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība sirmgalvjiem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 009.78 €