Follow us Today has already donated 17,349.95 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Romānam no Rīgas ir 5 gadi un ļoti sarežģīta diagnoze - bērnības autisms. Pirmos divus gadus Romāns attīstījās kā citi bērniņi. Uzsākot bērnudārza gaitas, mamma pamanīja, ka Romāns piedzīvo grupiņā lielu stresu un attīstība apstājās. Uz bērnudārzu puisēnu mamma vairs neveda. Puisēns vairs nerunāja un neļāva mammai nekur doties. Mamma sāka pamanīt, ka dēliņš ne vienmēr atsaucās uz savu vārdiņu, acu kontaktu nevarēja noturēt un dažkārt nesaprata elementāras lietas. Uzsākās ilgs un mokošs speciālistu apmeklējumu laiks, līdz tika uzstādīta diagnoze. Ģimenei šī bija ļoti liels pārdzīvojums un nespēja samierināties ar dēla diagnozi. Speciālisti ieteica rīkoties nekavējoties un uzsākt apmeklēt ABA terapijas nodarbības un audiologopēda terapiju. Romāns ar līdzcilvēku atbalstu cītīgi apmeklē nodarbības jau divu gadu garumā, un ģimene priecājas par katru sasniegumu un progresu zēna attīstībā. Nodarbības ir jāturpina un nākamajam gadam ļoti nepieciešami EUR 6500, no kuriem 1171 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5329 eiro. un ģimene lūdz atkārtotu sabiedrības palīdzību.

Kopā mēs visi varam palīdzēt Romānam sasniegt jaunus mērķus! Palīdzēsim Romānam!

The Project is placed online on: 06.04.2022

Project completed 14.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter convoy for Ukraine

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 973.65 €