Seko mums Šodien saziedoti jau 75.00 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Romānam nepieciešamā summa saziedota.

Romāns ir dzīvespriecīgs un zinātkārs trīs gadus vecs puisēns. Zēns nerunā, uz savu vārdu neatsaucas, izmanto dažus atsevišķus norādošus žestus, bieži izmanto vecāku roku norādīšanai. Pēc piedzimšanas Romāns attīstījās kā visi bērni. Nepilnu divu gadu vecumā zēns sāka apmeklēt bērnudārzu, bet ar bērniem nespēlējās. Ilgu laiku pavadīja vienatnē. Bija iemācījies dažus vārdus, bet ar laiku tie pazuda. Trīs gadu vecumā zēnam tika uzstādīta diagnoze bērnības autisms.

Zēns apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes speciālo grupiņu. Zēnam patīk skatīties multfilmas, ļoti patīk ūdens un peldēt. Patīk salikt mantiņas un apgāzt. Patīk rotaļlietas, kas griežas un rotē. Romāns ir ļoti izvēlīgs ēšanā.

Lai Romāns nākotnē varētu iekļauties sabiedrībā, daudz jāizdara. Speciālisti ir rekomendējuši ABA terapijas nodarbības un audiologopēda nodarbības. Pēc dažu nedēļu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns sācis atkārtot vārdus. Diemžēl šīs nodarbības nav valsts apmaksātas un no ģimenes budžeta prasa lielus līdzekļus. Zēna māmiņa strādā, bet nevar segt visas izmaksas. Romānam ir arī vecāks brālis.

Nepieciešams ziedotāju atbalsts, lai Romānam varētu nodrošināt regulāras ABA terapijas nodarbības un audiologopēda nodarbības turpmāko gadu.Tam nepieciešami 4500 eiro.

Palīdzēsim Romānam!

 

Projekts ievietots portālā 25.11.2019

Projekts noslēgts 30.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība dzīvniekiem

Es apņemos

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 208.70 €