Follow us Today has already donated 903.00 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Romānam nepieciešamā summa saziedota.

Romāns ir dzīvespriecīgs un zinātkārs trīs gadus vecs puisēns. Zēns nerunā, uz savu vārdu neatsaucas, izmanto dažus atsevišķus norādošus žestus, bieži izmanto vecāku roku norādīšanai. Pēc piedzimšanas Romāns attīstījās kā visi bērni. Nepilnu divu gadu vecumā zēns sāka apmeklēt bērnudārzu, bet ar bērniem nespēlējās. Ilgu laiku pavadīja vienatnē. Bija iemācījies dažus vārdus, bet ar laiku tie pazuda. Trīs gadu vecumā zēnam tika uzstādīta diagnoze bērnības autisms.

Zēns apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes speciālo grupiņu. Zēnam patīk skatīties multfilmas, ļoti patīk ūdens un peldēt. Patīk salikt mantiņas un apgāzt. Patīk rotaļlietas, kas griežas un rotē. Romāns ir ļoti izvēlīgs ēšanā.

Lai Romāns nākotnē varētu iekļauties sabiedrībā, daudz jāizdara. Speciālisti ir rekomendējuši ABA terapijas nodarbības un audiologopēda nodarbības. Pēc dažu nedēļu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns sācis atkārtot vārdus. Diemžēl šīs nodarbības nav valsts apmaksātas un no ģimenes budžeta prasa lielus līdzekļus. Zēna māmiņa strādā, bet nevar segt visas izmaksas. Romānam ir arī vecāks brālis.

Nepieciešams ziedotāju atbalsts, lai Romānam varētu nodrošināt regulāras ABA terapijas nodarbības un audiologopēda nodarbības turpmāko gadu.Tam nepieciešami 4500 eiro.

Palīdzēsim Romānam!

 

The Project is placed online on: 25.11.2019

Projekts noslēgts 30.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Covid-19 palīdzības fonds

Es apņemos

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 491.13 €