Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Rolandam Briedim

Mērķis: Cilmes šūnu transplantācija un rehabilitācija 5 gadus vecam zēnam
Gadā nepieciešams: 12650


Rolandam ir 5 gadi. Dzemdību traumas rezultātā zēnam ir organisks smadzeņu bojājums, mikrocefalija, spastika, tetraparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Rolands jau ir pabijis Ukrainā, Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā, kur pēc māmiņas novērojumiem, zēna veselības stāvoklis manāmi uzlabojās: zēns labāk koncentrējās, mazinājās tonuss, bērns drošāk stāv uz kājiņām un ir iemācījies būt patstāvīgāks. Lūk, ko raksta māmiņa "Pēc rehabilitācijas zēnam ir ļoti pozitīvas izmaiņas. Rolands sāk saprast, ka viņam ir kājas un ko ar tām darīt. Palicis uzmanīgāks, sācis vairāk interesēties par apkārtējo vidi. Vairāk un ilgāk sēž, samazinājies roku un kāju tonuss."

Redzot šādus rezultātus, Rolanda vecāki savam bērnam gribētu nodrošināt atkārtotu rehabilitāciju, kā arī ģimene ir izlēmusi zēnam veikt cilmes šūnu transplantāciju Imunoterpijas centrā Novosibirskā (Krievija),, bet diemžēl paši saviem spēkiem nepieciešamo summu nevar sakrāt.


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Rolandam Briedim tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 16.12.2009. un 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €