Seko mums Šodien saziedoti jau 4,320.91 €

Palīdzība Rodrigo Roskošam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rodrigo nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Rodrigo ir 7 gadi un zēns ir piedzimis Lielbritānijā. Pirmajos dzīves gados nekas neliecināja, ka puisēnam varētu būt kādas attīstības problēmas. Ap 2,5 gadu vecumu Rodrigo vecāki nolēma pārcelties uz dzīvi Latvijā, un neilgi pēc tam sāka novērot, ka viņu dēliņš sāk atpalikt ar runas attīstību un nespēju koncentrēties. Sākās speciālistu apmeklējumi un puisēna izpēte, kuru rezultātā tika noteikta Rodrigo diagnoze- autiskā spektra traucējumi ar runas aizturi.

Puisēnam ir invaliditāte un ģimene daudz iegulda dēla attīstībā, lai mazais varētu veiksmīgāk socializēties, attīstīt runas prasmes, koriģētu savu uzvedību un koncentrēšanos. Ģimene pārcēlās uz Ogri, lai dēlam būtu iespēja apmeklēt logopēdisko grupiņu, kā arī regulāri apmeklēt mūzikas terapiju. Tieši COVID pandēmijas dēļ šobrīd ir atcelti rehabilitācijas pasākumi, kas bija paredzēti Rodrigo attīstībai. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības, kas dotu labus rezultātus un palīdzētu arī vecākiem vairāk iesaistīties un izglītoties dēla attīstības veicināšanā. Intensīvs ABA terapijas kurss mēnesim izmaksā 1200 eiro un diemžēl ne valsts, ne pašvaldība šobrīd nesniedz atbalstu šādām nodarbībām. Ģimenei pašai ir jāmeklē līdzekļi, lai apmaksātu terapiju. Rodrigo ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis un viņiem šobrīd nav šādas summas, lai segtu dēla nodarbības. Ģimene lūdz mūsu palīdzību un atbalstu.

Kopā mēs varam palīdzēt Rodrigo! Mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 09.03.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Irēnai

Dakteris POGA

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 654.50 €