Follow us Today has already donated 15,259.58 €

Palīdzība Rodrigo Roskošam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rodrigo nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Rodrigo ir 7 gadi un zēns ir piedzimis Lielbritānijā. Pirmajos dzīves gados nekas neliecināja, ka puisēnam varētu būt kādas attīstības problēmas. Ap 2,5 gadu vecumu Rodrigo vecāki nolēma pārcelties uz dzīvi Latvijā, un neilgi pēc tam sāka novērot, ka viņu dēliņš sāk atpalikt ar runas attīstību un nespēju koncentrēties. Sākās speciālistu apmeklējumi un puisēna izpēte, kuru rezultātā tika noteikta Rodrigo diagnoze- autiskā spektra traucējumi ar runas aizturi.

Puisēnam ir invaliditāte un ģimene daudz iegulda dēla attīstībā, lai mazais varētu veiksmīgāk socializēties, attīstīt runas prasmes, koriģētu savu uzvedību un koncentrēšanos. Ģimene pārcēlās uz Ogri, lai dēlam būtu iespēja apmeklēt logopēdisko grupiņu, kā arī regulāri apmeklēt mūzikas terapiju. Tieši COVID pandēmijas dēļ šobrīd ir atcelti rehabilitācijas pasākumi, kas bija paredzēti Rodrigo attīstībai. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības, kas dotu labus rezultātus un palīdzētu arī vecākiem vairāk iesaistīties un izglītoties dēla attīstības veicināšanā. Intensīvs ABA terapijas kurss mēnesim izmaksā 1200 eiro un diemžēl ne valsts, ne pašvaldība šobrīd nesniedz atbalstu šādām nodarbībām. Ģimenei pašai ir jāmeklē līdzekļi, lai apmaksātu terapiju. Rodrigo ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis un viņiem šobrīd nav šādas summas, lai segtu dēla nodarbības. Ģimene lūdz mūsu palīdzību un atbalstu.

Kopā mēs varam palīdzēt Rodrigo! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 09.03.2021

Project completed 10.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Ailinai Mosko

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Palīdzība Lienei Bandeniecei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 990.98 €