Seko mums Šodien saziedoti jau 2,731.00 €

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rodrigo nepieciešamā summa ir saziedota.

Rodrigo no Kandavas ir 5 gadiņi. Puisēns ir vecākais bērniņš ģimenē, kurā aug jaunāki bērni - brālis un māsa. Puisēna attīstība līdz gada vecumam noritēja normāli, bet neilgi pēc gada jubilejas puisēna uzvedība krasi mainījās – sākās biežas histērijas un panikas lēkmes. Rodrigo runas attīstība apstājās. Pēc vairāku speciālistu apmeklējuma un veiktajām pārbaudēm tika noteikta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu. Pateicoties ziedotāju atbalstam Rodrigo sācis teikt vārdus, meklēt kontaktu ar līdzcilvēkiem. Bet nepieciešams vēl daudz strādāt,  lai zēns spētu iekļauties ikdienas dzīvē. Pats nedzer no krūzes un neēd.  Puisēnam nav pašapkalpošanās iemaņu. Rodrigo ļoti cenšas veikt nelielus darbiņus, bet dažkārt nesanāk un pieaugušajam jāpalīdz.

Rodrigo ir ļoti mīļš un jauks puisēns, kuram patīk, ka kāds ar viņu rotaļājas. Grūtāk sanāk atrast kontaktu ar sava vecuma bērniem, bet puisēns ir apņēmības pilns pielāgoties. Rodrigo 2 reizes nedēļā apmeklē Montessori pedagoģijas nodarbības un ir labi rezultāti – puisēns sācis atsaukties uz savu vārdu, iemācījies pateikt dažus vārdus, skaitļus un burtus.

Rodrigo ļoti nepieciešams turpināt apmeklēt Montessori pedagoģijas nodarbības 3 reizes nedēļā, bet diemžēl valsts nesedz to izmaksas un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Rodrigo nodarbībām gadam nepieciešami 4680 eiro.

Palīdzēsim Rodrigo!

Projekts ievietots portālā 08.02.2023

Projekts noslēgts 13.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Bērniem ar autismu

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Kristeram Redliham

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 347.95 €