Seko mums Šodien saziedoti jau 3,191.34 €

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Mārcis no Siguldas aug trīs bērnu ģimenē un ir vecākais brālis, saviem mazajiem brāļiem. Mārcim ir  desmit gadi un viņam patīk joki, kurus izdomā pats, lai sasmīdinatu sevi un citus. Zēns ir apveltīts ar asu prātu un ir ļoti mērķtiecīgs. Mārcis ir liels basketbola fans un viņa lielākais sapnis ir uzspēlēt basketbolu kopā ar Kristapu Porziņģi.
Mārcis ir ļoti gaidīts bērniņš, bet  dažādu apstākļu dēļ puisēns piedzima 28.grūtniecibas nedēļā, kas ir krietni pirms laika. Ilgaku laiku Mārcis pavadīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, lai izķepurotos, paliktu stiprāks un ēstu pats.
Pēc kāda laika zēnam tika diagnosticēta bērnu cerebriālā trieka.
Jau kopš agras bērnības Mārcis apmeklē intensīvas  fizioterapeit nodarbības, ergoterapeitu konsultācijas, logopēda nodarbības un masāžas.
Mārcis ikdienā pārvietojas ratiņkrēslā,bet tas  nesagādā grūtības zēnam apmeklēt arī skolu, kur viņš mācās un pavada laiku kopā ar saviem draugiem. Mārcim ikdienas gaitas skolā palīdz atvieglot asistents un mācību procesā zēns izmanto planšeti, jo grūtības sagādā rakstīšana lielās spasticitātes dēļ.

Nesen Mārcim tika veikta muskuļu pagarināšanas operācija un ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija rehabilitācijas centrā “Poga”, kas gadā izmaksā 10680 eiro.

Katra rehabilitācija ved tuvāk Mārci lielajam sapnim pašam spēlēt basketbolu.  Mārča vecāki tic, ka viņu dēliņš  tiešām reiz spēles basketbolu-  īstu basketbolu, ar īstu bumbu un spēlētājiem. Lai šis sapnis piepildītos ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Palīdzēsim kopā Mārcim piepildīt sapņus!

 

Projekts ievietots portālā 11.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Justīnei Skrebai

Esi piemērs!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 312.08 €