Seko mums Šodien saziedoti jau 881.76 €

Palīdzība Robinam Martam Pommeram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robinam nepieciešamā summa ir saziedoti.

Mazajam Robinam Martam ir 7 gadi, zēns dzīvo Rīgā. Puisēns piedzima ar ļoti retu ģenētisku slimību, kas izraisījusi puisēnam daudzas fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumus. Mazais Robins 7 gados vēl nestaigā un nesarunājas. Dažas dienas nedēļā zēns apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistenti, viņam ļoti patīk mūzika un viņš mēģina dziedāt un spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Robītis ļoti mīl bērnus un sajūsminās, ja kāds ar viņu vēlas draudzēties.

 

Nesen puisēnam veikta sarežģīta kāju operācija un tagad parādījušas cerības, ka Robis nostāsies uz savām kājām. 

Bet ir viens bet, jo Robītim steidzami nepieciešamas speciālas individuāli izgatavotas abu  kāju ceļu un pēdas ortozes,  kas saglabātu operācijā panāktu rezultātu, pagarinātu kāju muskuļus un Robins sāktu pareizi staigāt. Ortozes ir ļoti dārgas un ģimene to nevar atļauties. Ortožu izmaksas ir EUR 3908. Vēl Robītim attīstībai ļoti nepieciešamas 10 delfīnterapijas nodarbības Klaipēdas delfinārijā, kas izmaksā kopā EUR 1000. Delfīnterapijas nodarbības palīdz puisēnam uzlabot komunikācijas spējas un uzlabotu vispārējo attīstību.

 

Steigsimies visi palīdzēt! Robim jāstaigā! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 10.03.2020

Projekts noslēgts 17.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Grāmatu starts

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 090.63 €