Follow us Today has already donated 25.00 €

Palīdzība Robinam Martam Pommeram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robinam nepieciešamā summa ir saziedoti.

Mazajam Robinam Martam ir 7 gadi, zēns dzīvo Rīgā. Puisēns piedzima ar ļoti retu ģenētisku slimību, kas izraisījusi puisēnam daudzas fiziskās un intelektuālās attīstības traucējumus. Mazais Robins 7 gados vēl nestaigā un nesarunājas. Dažas dienas nedēļā zēns apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistenti, viņam ļoti patīk mūzika un viņš mēģina dziedāt un spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Robītis ļoti mīl bērnus un sajūsminās, ja kāds ar viņu vēlas draudzēties.

 

Nesen puisēnam veikta sarežģīta kāju operācija un tagad parādījušas cerības, ka Robis nostāsies uz savām kājām. 

Bet ir viens bet, jo Robītim steidzami nepieciešamas speciālas individuāli izgatavotas abu  kāju ceļu un pēdas ortozes,  kas saglabātu operācijā panāktu rezultātu, pagarinātu kāju muskuļus un Robins sāktu pareizi staigāt. Ortozes ir ļoti dārgas un ģimene to nevar atļauties. Ortožu izmaksas ir EUR 3908. Vēl Robītim attīstībai ļoti nepieciešamas 10 delfīnterapijas nodarbības Klaipēdas delfinārijā, kas izmaksā kopā EUR 1000. Delfīnterapijas nodarbības palīdz puisēnam uzlabot komunikācijas spējas un uzlabotu vispārējo attīstību.

 

Steigsimies visi palīdzēt! Robim jāstaigā! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 10.03.2020

Projekts noslēgts 17.04.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Draugu stipendija 2020

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

728 086.62 €