Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Palīdzība Robina Pommera ģimenei

Robinam šobrīd ir 6 gadi. Puisītim kopš dzimšanas ir paaugstināts muskuļu tonuss, vāja līdzsvara izjūta, kā rezultātā nav spēju patstāvīgi staigāt. Arī Robina rociņas ir vāji attīstītas un viņš pats nespēj aktīvi ar tām darboties. Zēnam ir jāsmalcina un jāmaļ ēdiens, jo viņš nespēj norīt cietu ēdienu, viņš ir jābaro ar karotīti ik pēc 3 stundām.

Neskatoties uz šiem ierobežojumiem, Robins pārvietojas pats – sēdus vai staigulīšos, kas ļauj viņam patstāvīgi iepazīt pasauli un rotaļāties. Robins ir nedaudz bailīgs, taču ļoti ziņkārīgs puika un labprāt kopā ar pieaugušajiem skatās bilžu grāmatas, iet ārā pastaigās, „spēlē”” mūzikas instrumentus un citas spēles.

Ikdienā svarīgi nodrošināt bērnam nedalītu uzmanību un rūpes mājas apstākļos, bet reizi nedēļā Robins apmeklē bērnudārza grupiņu, kur ir atbilstošas iespējas nodrošināt nepieciešamo aprūpi. Pārējās nedēļas dienās iespēju robežās Robinu pieskata vecmāmiņa un tante, taču viņu veselība neatļauj to darīt regulāri. Tāpēc, lai abiem vecākiem būtu iespēja strādāt un mācīties, būtu ļoti nepieciešama auklītes palīdzība vismaz vienu reizi nedēļā.

Robinam ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas kursi un citi ārstnieciskie pasākumi, speciāli gatavota pārtika, kas prasa ievērojamus regulārus līdzekļus. 

Jau 2 gadus Robinam ir auklīte, kas atvieglo ģimenes ikdienu. Pateicoties auklītes atbalstam Robina māmiņa veiksmīgi varēja pabeigt Latvijas Mākslas akadēmijas maģistratūru, nodarboties ar glezniecību un pat saņemt izcilības balvu.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 8 mēnešu auklītes darba apmaksai. Robina ģimene lūdz palīdzību  auklītes apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Robina ģimenei! 

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Stiprini Stipros 2021

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 839.38 €