Follow us Today has already donated 451.00 €

Palīdzība Robina Pommera ģimenei

Robinam šobrīd ir 6 gadi. Puisītim kopš dzimšanas ir paaugstināts muskuļu tonuss, vāja līdzsvara izjūta, kā rezultātā nav spēju patstāvīgi staigāt. Arī Robina rociņas ir vāji attīstītas un viņš pats nespēj aktīvi ar tām darboties. Zēnam ir jāsmalcina un jāmaļ ēdiens, jo viņš nespēj norīt cietu ēdienu, viņš ir jābaro ar karotīti ik pēc 3 stundām.

Neskatoties uz šiem ierobežojumiem, Robins pārvietojas pats – sēdus vai staigulīšos, kas ļauj viņam patstāvīgi iepazīt pasauli un rotaļāties. Robins ir nedaudz bailīgs, taču ļoti ziņkārīgs puika un labprāt kopā ar pieaugušajiem skatās bilžu grāmatas, iet ārā pastaigās, „spēlē”” mūzikas instrumentus un citas spēles.

Ikdienā svarīgi nodrošināt bērnam nedalītu uzmanību un rūpes mājas apstākļos, bet reizi nedēļā Robins apmeklē bērnudārza grupiņu, kur ir atbilstošas iespējas nodrošināt nepieciešamo aprūpi. Pārējās nedēļas dienās iespēju robežās Robinu pieskata vecmāmiņa un tante, taču viņu veselība neatļauj to darīt regulāri. Tāpēc, lai abiem vecākiem būtu iespēja strādāt un mācīties, būtu ļoti nepieciešama auklītes palīdzība vismaz vienu reizi nedēļā.

Robinam ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas kursi un citi ārstnieciskie pasākumi, speciāli gatavota pārtika, kas prasa ievērojamus regulārus līdzekļus. 

Jau 2 gadus Robinam ir auklīte, kas atvieglo ģimenes ikdienu. Pateicoties auklītes atbalstam Robina māmiņa veiksmīgi varēja pabeigt Latvijas Mākslas akadēmijas maģistratūru, nodarboties ar glezniecību un pat saņemt izcilības balvu.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 8 mēnešu auklītes darba apmaksai. Robina ģimene lūdz palīdzību  auklītes apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Robina ģimenei! 

The Project is placed online on: 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Albertai Ramei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

84 219.23 €