Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Robijam Rojam nepieciešamā summa ir saziedota.

Robijs Rojs ir 10 gadus vecs, smaidīgs un prieka pilns zēns. Robītis piedzima 28/29 dvīņu grūtniecības laikā. Diemžēl zēna māsiņa nomira, Robijs palika viens un uzsāka sīvu cīņu par savu dzīvību. Pirmajā gadā Robijs stipri atpalika attīstībā- nevēlās, netvēra mantiņas, un viņa kustības bija ļoti ierobežotas. Ārsti 7 mēnešu vecumā noteica zēnam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenei sākās grūts un sarežģīts ceļš pa ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm.

Šobrīd Robijs mācās 3.klasē Rīgas 1.Pamatskolas attīstības centrā un viņš ļoti priecājas par iespēju katru dienu būt sabiedrībā un starp draugiem. Zēns nesēž, nestaigā, bet prot līst viens pats pa grīdu, ir iemācījies atbildēt  uz jautājumiem ar “Jā “ un “Nē”.

Robijs katru gadu regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības Rehabilitācijas centrā Poga. Zēna nodarbībās tiek izmantots Therasuit kostīms. Viņa kustības ir būtiski uzlabojušās, zēns mērķtiecīgi izmanto savas rociņas, izpildot vingrinājumus. Robijs var pacelt savas kājiņas, velties, padod rociņas. Regulāra rehabilitācija notur Robiju labā formā un to ir nepieciešams turpināt. Ģimene būs ļoti pateicīga katram Robija ziedotājam, kurš jau palīdz un palīdzēs nākotnē rast iespēju apmeklēt regulāras rehabilitācijas nodarbības. Lai Robijs varētu apmeklēt nodarbības gadā nepieciešami 2010 EUR. Kopā mēs varam Robijam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 13.01.2020

Projekts noslēgts 06.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Palīdzība Deividam Grisenko

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €