Follow us Today has already donated 3,091.85 €

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Robijam Rojam nepieciešamā summa ir saziedota.

Robijs Rojs ir 10 gadus vecs, smaidīgs un prieka pilns zēns. Robītis piedzima 28/29 dvīņu grūtniecības laikā. Diemžēl zēna māsiņa nomira, Robijs palika viens un uzsāka sīvu cīņu par savu dzīvību. Pirmajā gadā Robijs stipri atpalika attīstībā- nevēlās, netvēra mantiņas, un viņa kustības bija ļoti ierobežotas. Ārsti 7 mēnešu vecumā noteica zēnam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenei sākās grūts un sarežģīts ceļš pa ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm.

Šobrīd Robijs mācās 3.klasē Rīgas 1.Pamatskolas attīstības centrā un viņš ļoti priecājas par iespēju katru dienu būt sabiedrībā un starp draugiem. Zēns nesēž, nestaigā, bet prot līst viens pats pa grīdu, ir iemācījies atbildēt  uz jautājumiem ar “Jā “ un “Nē”.

Robijs katru gadu regulāri apmeklē rehabilitācijas nodarbības Rehabilitācijas centrā Poga. Zēna nodarbībās tiek izmantots Therasuit kostīms. Viņa kustības ir būtiski uzlabojušās, zēns mērķtiecīgi izmanto savas rociņas, izpildot vingrinājumus. Robijs var pacelt savas kājiņas, velties, padod rociņas. Regulāra rehabilitācija notur Robiju labā formā un to ir nepieciešams turpināt. Ģimene būs ļoti pateicīga katram Robija ziedotājam, kurš jau palīdz un palīdzēs nākotnē rast iespēju apmeklēt regulāras rehabilitācijas nodarbības. Lai Robijs varētu apmeklēt nodarbības gadā nepieciešami 2010 EUR. Kopā mēs varam Robijam palīdzēt!

The Project is placed online on: 13.01.2020

Projekts noslēgts 06.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Terapiju nodrošināšana 40 bērniem

Palīdzība Gustavam Lukstam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Viktorijai Keišai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

161 562.21 €