Seko mums Šodien saziedoti jau 1,477.60 €

Palīdzība Robertam Sergejevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo no 1. jūnija Nexavar ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā.

Roberts ir 50 gadus vecs rīdzinieks, pēdējos gadus strādājis celtniecībā ārpus Latvijas. Šī gada aprīlī Roberts atgriezās Latvijā, jo viņa mamma bija smagi saslimusi un viņai bija vajadzīga palīdzība. Jūnija sākumā mamma nomira. Tajā pašā dienā Roberts nokrita pa kāpnēm un nonāca slimnīcā. Pēc traumu apstrādes viņu mājas nepalaida, jo tika konstatētas izmaiņas asins analīzēs. Rezultātā, pavisam nejaušā kārtā, Robertam tika atklāts ļaundabīgs audzējs – aknu vēzis. Nekādu sūdzību par veselību Robertam nebija.

Ārstu konsīlijs Robertam ir nozīmējis medikamentu Nexavar, kas ir daļēji valsts apmaksāts, bet Robertam pašam jāmaksā 854.54 eiro par vienu kursu. Sešu mēnešu ārstniecībai nepieciešami 5127.24 eiro. Robertam šobrīd nav iespējas šādu summu apmaksāt.

Palīdzēsim Robertam!

Projekts ievietots portālā 19.09.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 196.94 €