Follow us Today has already donated 741.76 €

Palīdzība Robertam Sergejevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo no 1. jūnija Nexavar ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā.

Roberts ir 50 gadus vecs rīdzinieks, pēdējos gadus strādājis celtniecībā ārpus Latvijas. Šī gada aprīlī Roberts atgriezās Latvijā, jo viņa mamma bija smagi saslimusi un viņai bija vajadzīga palīdzība. Jūnija sākumā mamma nomira. Tajā pašā dienā Roberts nokrita pa kāpnēm un nonāca slimnīcā. Pēc traumu apstrādes viņu mājas nepalaida, jo tika konstatētas izmaiņas asins analīzēs. Rezultātā, pavisam nejaušā kārtā, Robertam tika atklāts ļaundabīgs audzējs – aknu vēzis. Nekādu sūdzību par veselību Robertam nebija.

Ārstu konsīlijs Robertam ir nozīmējis medikamentu Nexavar, kas ir daļēji valsts apmaksāts, bet Robertam pašam jāmaksā 854.54 eiro par vienu kursu. Sešu mēnešu ārstniecībai nepieciešami 5127.24 eiro. Robertam šobrīd nav iespējas šādu summu apmaksāt.

Palīdzēsim Robertam!

The Project is placed online on: 19.09.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Namiņš bērniem

Help POGA grow!

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Help the animals

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 182 950.63 €