Seko mums Šodien saziedoti jau 27,662.03 €

Palīdzība Robertam Runcim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Roberts ir zinātkārs septiņus gadus vecs zēns. Zēnam ir bērnības autisms ar kognitīvo spēju samazināšanu, ekspresīvās valodas traucējumi. Zēnam grūti komunicēt ar vienaudžiem, jo viņa izruna ir savdabīga un ne vienmēr saprotama. Vairākas reizes var atkārtot pateikto vārdu vai frāzi, reizēm pasaka pašizdomātus vai pārveidotus vārdus. Zēnam ir grūti koncentrēt uzmanību un pārslēgties no vienas darbības uz citu. Zēns pazīst burtus, bet lasīt zilbes vēl izvairās. Pašapkalpošanās iemaņas zēnam ir labi attīstītas. Zēns emocionāli svārstīgs, bieža noskaņojuma maiņa. Reizēm skaļi smejas bez saprotama iemesla. Tāpat bieži izpaužas neapmierinātības un dusmu uzplūdi, ko parasti izpauž ar skaļiem kliedzieniem vai vēlmi nodarīt kādam sāpes. 
Robertam patīk savā spēlē iesaistīt pieaugušos, ļoti patīk spēlēties ar lielgabarīta mašīnām - ceļojumu treileri, kravas auto un citām līdzīgām spēļu mašīnītēm. Spēlējoties pats sev izdomā noteikumus un sižetus. 

Lai uzlabotu zēna valodu, komunikācijas spējas un socializēšanos, speciālisti rekomendē turpināt ABA terapijas nodarbības. Ģimene dzīvo Olainē, bet nozīmētā terapija dzīvesvietā nav pieejama. Nākas regulāri braukāt uz Rīgu, lai apmeklētu skolu un terapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu ABA terapiju. Robertam vēl ir mazāks brālītis un tētis strādā ārpus Latvijas, lai ģimeni nodrošinātu ar visu nepieciešamo. Ģimenei nepieciešams atbalsts, lai nodrošinātu nepieciešamo nodarbību daudzumu. Viena ABA terapijas nodarbība (1 stunda) izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4545 eiro, no kuriem 1180 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3365 eiro.

Palīdzēsim Robertam!

Projekts ievietots portālā 03.02.2022

Projekts noslēgts 07.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jolantai Venerei

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Cilvēkos ir spēks!

Atbalsts Ukrainas tautai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 671 140.08 €