Seko mums Šodien saziedoti jau 205.04 €

Palīdzība Robertam Kreicburgam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Roberts ir dzīvespriecīgs 7 gadus vecs liepājnieks. Mazais Roberts dzima smagās dzemdībās, kuru laikā piedzīvoja skābekļa badu un no vesela puisēna kļuva par bērnu ar īpašajām vajadzībām. Zēnam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, ar kuru Roberts un viņa ģimene sadzīvo tagad katru dienu. Skābekļa bads ir radījis arī nopietnus un neatgriezeniskus bojājumus zēna smadzenēs, tāpēc par viņa attīstību pašam Robertam un viņa ģimenei nākas cīnīties pacietīgāk un ilgāk. Lai arī Roberts nestaigā, nerāpo, sēž ar grūtībām, viņš lieliski prot braukt ar specializēto trīsriteni un mājās veikli pārvietojas ar tēta izgatavotu rāpuli. Lai arī Roberta labā rociņa ir stīva un nepaklausīga, viņš lieliski iemācījies izmantot un darboties ar kreiso roku. Roberta valoda ir minimāla, bet viņš prot lasīt vienkāršus tekstus, skaitīt nelielus dzejolīšus un nosaukt teju visus auto modeļus. Ikdienā Roberts apmeklē fizioterapiju, logopēdu, ergoterapeitu, Montesori speciālistu, osteopātu. Regulāri brauc uz “Regabilitācijas centru Poga”. Progress notiek lēnām un kā mamma saka: “Gliemeža ātrumā, bet notiek!”  Mazajam liepājniekam ir tādi paši sapņi kā zēniem viņa vecumā- skriet vēja ātrumā, vadīt mocīti, saviem spēkiem nokāpt un uzkāpt uz riteņa, doties patstāvīgi uz skolu bez palīdzības.

Roberts nākošajā gadā uzsāks skolas gaitas un viņa sabiedrotais būs stabils, izturīgs ratiņkrēsls. Diemžēl nestabilās sēdēšanas dēļ Robertam sāk deformēties augums un nepieciešams izgatavot individuālu sēdēšanas sistēmu, ko valsts neapmaksā un ģimenei tas jāiegādājas par saviem līdzekļiem, kas ir  3600 eiro. Izdevumu ikdienā ir ļoti daudz un ģimenei šādu līdzekļu šobrīd nav un viņi lūdz mūsu atbalstu.

Kopā mums izdosies iepriecināt mazo stiprinieku Robertu un viņa ģimeni no Liepājas! Mēs to paveiksim!

 

Projekts ievietots portālā 08.11.2019

Projekts noslēgts 22.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Stiprāki kopā!

Dakteris Delfīns

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

580 365.10 €