Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Robertam Jekaraševam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Robertam ir 4 gadi, un zēnam ir uzstādīta diagnoze – autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Robertu ir ļoti grūti atstāt vienu un viņš nepārtraukti jāpieskata, jāatbalsta un jāaprūpē. Roberts nerunā un viņam ir lielas grūtības ar komunikāciju un sadarbības izveidošanu ar līdzcilvēkiem. Nereti puisēns ātri aizsvilstas un nodara sev pāri. Zēns pats par sevi nespēj parūpēties, tādēļ to dara viņa mamma.

Speciālisti puisēnam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras diemžēl neapmaksā valsts un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi terapijas nodrošināšanai. Robertam ir ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapija nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3000 eiro. Ģimenei tie ir milzīgi līdzekļi, un tā nespēj šādas nodarbības savam dēlam apmaksāt, tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Robertam un viņa ģimenei!

Projekts ievietots portālā 11.09.2020

Projekts noslēgts 18.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gājputni

Palīdzība Demidam Purvinskim

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Danilam Bespalovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €