Follow us Today has already donated 216.00 €

Palīdzība Robertam Jekaraševam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robertam nepieciešamā summa saziedota.

Robertam ir 4 gadi, un zēnam ir uzstādīta diagnoze – autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Robertu ir ļoti grūti atstāt vienu un viņš nepārtraukti jāpieskata, jāatbalsta un jāaprūpē. Roberts nerunā un viņam ir lielas grūtības ar komunikāciju un sadarbības izveidošanu ar līdzcilvēkiem. Nereti puisēns ātri aizsvilstas un nodara sev pāri. Zēns pats par sevi nespēj parūpēties, tādēļ to dara viņa mamma.

Speciālisti puisēnam rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības, kuras diemžēl neapmaksā valsts un ģimenei pašai jāatrod līdzekļi terapijas nodrošināšanai. Robertam ir ļoti nepieciešamas intensīvas ABA terapija nodarbības 5 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3000 eiro. Ģimenei tie ir milzīgi līdzekļi, un tā nespēj šādas nodarbības savam dēlam apmaksāt, tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Robertam un viņa ģimenei!

The Project is placed online on: 11.09.2020

Projekts noslēgts 18.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Fulfil a child's dream!

Stiprini Stipros!

Draugu stipendija 2020

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

950 686.60 €