Seko mums Šodien saziedoti jau 2,088.00 €

Palīdzība Ritvaram Patmalnīkam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mazajam Ritvaram no Rēzeknes ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze - autisms. Kad puisēns bija mazāks, mamma sāka pamanīt, ka Ritvars neparasti tipina, intensīvi māj ar rociņām. Puisēns bija izteikti nervozs un nereti dusmu brīžos sitās ar galvu pret grīdu un bieži sita sev pa deniņiem. Ģimene ar lielām cerībām palaida Ritvaru bērnudārzā, jo domāja, ka vienaudžu tuvums atraisīs arī valodas attīstību. Diemžēļ puisēna runa neraisījās. Ģimene sāka vest Ritvaru uz pārbaudēm, līdz noskaidrojās viņa diagnoze. Ģimene sākotnēji nespēja tam noticēt un to pieņemt. Speciālisti ieteica nekavējoties uzsākt ABA terapiju, lai Ritvaram palīdzētu, mācītu un attīstītu. Par lielu pārsteigumu nāca ziņa, ka ABA terapija netiek apmaksāta ne no valsts, ne pašvaldības puses un ģimenei pašai jātiek galā. Sākotnēji Ritvara mamma 2 reizes nedēļā veda dēlu uz nodarbībām, bet nodarbību izmaksas un augstās degvielas cenas darīja savu un Ritvaram tik ļoti nepieciešamo nodarbību skaits tika samazināts. Puisēnā ģimene griezās pie mums ar lūgumu palīdzēt. Ritvara nodarbībām nepieciešami EUR 3360. Kopā mums izdosies palīdzēt Ritvaram un viņa ģimenei. 

Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 26.07.2022

Projekts noslēgts 01.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība Antonam Korņevam

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 523 876.66 €