Follow us Today has already donated 490.00 €

Palīdzība Ritvaram Patmalnīkam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mazajam Ritvaram no Rēzeknes ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze - autisms. Kad puisēns bija mazāks, mamma sāka pamanīt, ka Ritvars neparasti tipina, intensīvi māj ar rociņām. Puisēns bija izteikti nervozs un nereti dusmu brīžos sitās ar galvu pret grīdu un bieži sita sev pa deniņiem. Ģimene ar lielām cerībām palaida Ritvaru bērnudārzā, jo domāja, ka vienaudžu tuvums atraisīs arī valodas attīstību. Diemžēļ puisēna runa neraisījās. Ģimene sāka vest Ritvaru uz pārbaudēm, līdz noskaidrojās viņa diagnoze. Ģimene sākotnēji nespēja tam noticēt un to pieņemt. Speciālisti ieteica nekavējoties uzsākt ABA terapiju, lai Ritvaram palīdzētu, mācītu un attīstītu. Par lielu pārsteigumu nāca ziņa, ka ABA terapija netiek apmaksāta ne no valsts, ne pašvaldības puses un ģimenei pašai jātiek galā. Sākotnēji Ritvara mamma 2 reizes nedēļā veda dēlu uz nodarbībām, bet nodarbību izmaksas un augstās degvielas cenas darīja savu un Ritvaram tik ļoti nepieciešamo nodarbību skaits tika samazināts. Puisēnā ģimene griezās pie mums ar lūgumu palīdzēt. Ritvara nodarbībām nepieciešami EUR 3360. Kopā mums izdosies palīdzēt Ritvaram un viņa ģimenei. 

Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 26.07.2022

Project completed 01.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Palīdzība Ailinai Mosko

Palīdzība Borisam Akritovam

Twitter convoy for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 691.68 €