Seko mums Šodien saziedoti jau 4,150.00 €

Palīdzība Ritai Latiņinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ritai no Salaspils ir 51 gads. Viņa dzīvo ar dēlu, kurš ir students. Pēdējos 10 gadus viņa ir strādājusi par sociālo aprūpētāju, rūpējās par veciem, slimiem un vientuļiem cilvēkiem. Lai arī darbs reizēm ir grūts gan fiziski, gan morāli, viņai tas patīk. Rita rūpējās ne vien par cilvēkiem, bet arī par mājdzīvniekiem, kuri nonākuši uz ielas. “Es viņus apkopju un dodu pagaidu mājas, vēlāk piemeklēju pastāvīgas mājas,” stāsta Rita.

Pagājušā gada nogalē Ritas dzīve sagriezās ar kājām gaisā, viņai atklāja nieru audzēju. Ritai tika nozīmēta operācija, taču Rita no tās atteicās, jo tā negarantēja rezultātu. Ritai sākās panika, tācu viņa nepadevās un sāka meklēt alternatīvas, lai ārstētos savādāk. Viņa nonāca pie divām speciālistēm - antroposofās ārstes un integratīvās onkoloģes. Abas dakteres sastādīja Ritai ārstēšanās plānu ar medikamentiem, kas veicina organisma paša atveseļošanās spējas. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un no savas algas Rita tās nevar atļauties. “Es ļoti vēlos dzīvot, palīdzēt cilvēkiem un būt vesela. Ceru, ka pasaulē ir daudz labu cilvēku,” atklāj Rita un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi nepieciešami līdz pat 420 eiro zāļu iegādei, bet zāļu kursam gada garumā – vismaz 5000 eiro. Palīdzēsim Ritai!

Projekts ievietots portālā 05.03.2024

Projekts noslēgts 09.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 793 512.30 €