Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Ritai Latiņinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ritai no Salaspils ir 51 gads. Viņa dzīvo ar dēlu, kurš ir students. Pēdējos 10 gadus viņa ir strādājusi par sociālo aprūpētāju, rūpējās par veciem, slimiem un vientuļiem cilvēkiem. Lai arī darbs reizēm ir grūts gan fiziski, gan morāli, viņai tas patīk. Rita rūpējās ne vien par cilvēkiem, bet arī par mājdzīvniekiem, kuri nonākuši uz ielas. “Es viņus apkopju un dodu pagaidu mājas, vēlāk piemeklēju pastāvīgas mājas,” stāsta Rita.

Pagājušā gada nogalē Ritas dzīve sagriezās ar kājām gaisā, viņai atklāja nieru audzēju. Ritai tika nozīmēta operācija, taču Rita no tās atteicās, jo tā negarantēja rezultātu. Ritai sākās panika, tācu viņa nepadevās un sāka meklēt alternatīvas, lai ārstētos savādāk. Viņa nonāca pie divām speciālistēm - antroposofās ārstes un integratīvās onkoloģes. Abas dakteres sastādīja Ritai ārstēšanās plānu ar medikamentiem, kas veicina organisma paša atveseļošanās spējas. Diemžēl zāles ir ļoti dārgas un no savas algas Rita tās nevar atļauties. “Es ļoti vēlos dzīvot, palīdzēt cilvēkiem un būt vesela. Ceru, ka pasaulē ir daudz labu cilvēku,” atklāj Rita un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi nepieciešami līdz pat 420 eiro zāļu iegādei, bet zāļu kursam gada garumā – vismaz 5000 eiro. Palīdzēsim Ritai!

The Project is placed online on: 05.03.2024

Project completed 09.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Glābsim Kristīnu un Serhii

For the victory of Ukraine!

Stand With Ukraine

Before you fly, plant a tree!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €