Seko mums Šodien saziedoti jau 7,184.50 €

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rinaldam nepieciešamā summa ir saziedota.

Rinaldam no Rīgas ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze – autisms ar jauktiem specifiskiem attīstības traucējumiem, izteiktu runas kavēšanos. Zēns ir jaunākais bērns ģimenē, un līdz 1,5 gadiem attīstība noritēja labi, bet tad strauji sāka notikt regress. Rinalds pārstāja runāt. Šobrīd Rinaldam ir 5 gadi – zēns nerunā, bet spēj izpildīt dažādus vienkāršus norādījumus, spēj sevi nedaudz pašaprūpēt. Katru dienu puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu, apgūst jaunas prasmes un ar lielu prieku piedalās sporta nodarbībās.

Rinaldam patīk savs režīms, maršruts, pa kuru viņš ikdienā pārvietojas, un viņš ēd ēdienu, kuru pats izvēlējies. Katra neliela izmaiņa viņam rada milzīgu stresu un nervozitāti. Rinalds grūti pieņem svešas un nepazīstamas vietas. Visu pagājušo gadu Rinalds cītīgi apmeklēja ABA terapijas nodarbības un rezultāti bija ļoti iepriecinoši. Speciālisti iesaka pie sasniegtajiem rezultātiem neapstāties un turpināt darbu. Rinalda ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4200 eiro un puisēna mammai nav šādu līdzekļu, jo viena audzina divus bērnus. Ikdienas vajadzību ir ļoti daudz, tādēļ mamma lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Rinaldam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes!

Tikai kopā mēs varam!

Projekts ievietots portālā 27.01.2023

Projekts noslēgts 10.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Labas Ziņas*

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 342 446.91 €