Follow us Today has already donated 6,314.50 €

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rinaldam nepieciešamā summa ir saziedota.

Rinaldam no Rīgas ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze – autisms ar jauktiem specifiskiem attīstības traucējumiem, izteiktu runas kavēšanos. Zēns ir jaunākais bērns ģimenē, un līdz 1,5 gadiem attīstība noritēja labi, bet tad strauji sāka notikt regress. Rinalds pārstāja runāt. Šobrīd Rinaldam ir 5 gadi – zēns nerunā, bet spēj izpildīt dažādus vienkāršus norādījumus, spēj sevi nedaudz pašaprūpēt. Katru dienu puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu, apgūst jaunas prasmes un ar lielu prieku piedalās sporta nodarbībās.

Rinaldam patīk savs režīms, maršruts, pa kuru viņš ikdienā pārvietojas, un viņš ēd ēdienu, kuru pats izvēlējies. Katra neliela izmaiņa viņam rada milzīgu stresu un nervozitāti. Rinalds grūti pieņem svešas un nepazīstamas vietas. Visu pagājušo gadu Rinalds cītīgi apmeklēja ABA terapijas nodarbības un rezultāti bija ļoti iepriecinoši. Speciālisti iesaka pie sasniegtajiem rezultātiem neapstāties un turpināt darbu. Rinalda ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4200 eiro un puisēna mammai nav šādu līdzekļu, jo viena audzina divus bērnus. Ikdienas vajadzību ir ļoti daudz, tādēļ mamma lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Rinaldam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes!

Tikai kopā mēs varam!

The Project is placed online on: 27.01.2023

Project completed 10.03.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Help in Emergency Situations

Support for Ukrainian refugees

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 341 576.91 €