Seko mums Šodien saziedoti jau 370.00 €

Palīdzība Rihardam Grīnvaldam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rihardam nepieciešamā summa saziedota.

Rihardam ir 8 gadi un puisēns dzīvo Rīgā. Rihardam diagnosticēts bērnības autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Ar ziedotāju atbalstu Rihards aktīvi apmeklēja Montesori nodarbības un alternatīvās izglītības, uzvedības terapiju, un ģimene pēc katras nodarbības izjuta Riharda prieku un progresu attīstībā. Puisēnam ir ļoti uzlabojušās pašaprūpes prasmes, viņš iemācījies skaitīt līdz pieci, un ģimene priecājas par nelielo progresu patstāvīgi ēst, izmantojot dakšiņu un karotīti. Darba vēl ir ļoti daudz un Rihards ir apņēmības pilns turpināt apmācības. Riharda tuvinieki atkārtoti lūdz mūsu atbalstu. Vienīgais ģimenes uzturētājs ir tētis, jo mamma praktiski nevar strādāt, jo katru dienu ir kopā ar bērniem. Ģimenē aug arī otrs bērns ar īpašajām vajadzībām. Gadam Riharda Montesori un alternatīvās izglītības, uzvedības terapijas nodarbībām nepieciešami 2880 eiro un kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Rihardam!

 

Projekts ievietots portālā 12.04.2022

Projekts noslēgts 30.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Raitim Garozam

Klusais eņģelītis

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 153 017.48 €